FAQ

V novej tlačiarni som mala toner v balení, ale vydržal mi len pár tlačí. Je to reálne? Aby toner vydržal tak málo?

Tlačové kazety ktoré sa nachádzajú v balení s novým tlačovým zariadením sú takzvané štartovacie kazety a sú naplnené minimálnym obsahom atramentu alebo tonera. Našim klientom odporúčame si zakúpiť k novému tlačovému zariadeniu aj riadne XL tlačové kazety.

​​Z dlhodobého hľadiska - oplatí sa mi kúpiť lacnú tlačiareň?

Lacnejšie tlačiarne majú z pravidlá vyššie náklady na tlač... prvotné cenové lákadlo je častokrát ihneď pri prvom nákupe tlačových kaziet preplatené. Neváhajte nás kontaktovať, poradíme vám ktorá tlačiareň je pre vaše použitie najvhodnejšie. Túto tlačiareň si môžete taktiež zakúpiť priamo u nás. Toto zariadenie vám nainštalujeme a aktivujeme.

​​Moja tlačiareň netlačí. Kde je chyba?

Pri akomkoľvek probléme s tlačou najprv sami preverte pripojenie USB, pripojenie do siete, správnu polohu papiera a odblombovanie tlačových kaziet, ale nezasahujte mechanicky do elektronických častí tlačových kaziet.

​​Je možné, aby som ten istý toner kúpil v cenových rozdieloch niekoľko desiatok eur?

Nenechajte sa zviesť extrémne lacnými cenami tlačových kaziet na internete, za ktorými sa často nachádzajú nekvalitné kazety ázijského pôvodu.

​​Čo mám robiť ak zaznamenám výpadok elektriny pri tlači?

Pokiaľ zaznamenáte výpadok pri tlači atramentovými kazetami, spustite ako prvé hlbhove čistenie tlačovej hlavy cez menu v tlačiarní

​​Musím, alebo nemusím mať tlačiareň nonstop napojenú na elektriku?

Ideálne neodpájajte atramentové tlačiarne zo siete - tlačiareň vykonáva automatické čistenie tlačových hláv - bez elektrickej energie táto servisná funkcia bude znemožnená a je pravdepodobne že atramentová kazeta zaschne.

​​Je problém, že svoju tlačiareň používam sporadicky? Asi 3x do roka?

V tomto prípade môže zaschnúť farba atramentovej kazety. Tomuto zaschnutiu atramentových kaziet - tlačových hláv predídete tým, že aspoň raz za mesiac vytlačíte farebnú skúšobnú stránku.

​​Čo mám robiť so starým tonerom?

Nezahadzujte do odpadu použité originálne tlačové kazety, prineste ich do jednej z našich predajní, kde budú zhodnotené - spoločne šetríme našu ekológiu.

​Čo keď založím nový toner, ale tlačiareň nebude tlačiť?

V prípade technického problému tlačového zariadenia nás neváhajte kontaktovať, riešenie nami ponúkané je rýchle a jednoduché.

Na tlačiareň mám ešte záruku, môže sa mi záruka zrušiť použitím vašich tonerov?

Alternatívne kazety SUPER-TONER neporušujú garanciu tlačového zariadenia v ktorom sú používané.

Potrebujete nový toner?

Pokiaľ ste si nie istý aký toner potrebujete, napíšte nám, alebo zavolajte a poradíme vám.